Details

Logo Mobile Sales

0 (0)

مال وبنوك | 13.3MB

تفاصيل التطبيق

Logo Mobile Sales, Logo GO ve Logo Tiger yazılımlarını kullanan şirketlerin Saha Satış operasyonlarını daha iyi yönetebilme beceresi kazandırır. Dünya’nın yaygın Mobil işletim sistemi Android üzerinde çalışan MobileSales ile rakiplerinize karşı daha güçlü olabileceksiniz.
Satışlarınızı Yönetin
Saha ekiplerini yönetmek, kuralları uygulatmak Logo Mobile Sales ile çok kolay. Logo Mobile Sales ile satış ekibinizi belirlediğini stratejilerle kolaylıkla yönetebilirsiniz. Belirlediğiniz fiyat, ödeme politikaları, stokda olan ürünün satış kuralları ve benzer pek çok kuralı merkezi olarak belirler ve müşteri yanında uygulanmasını sağlarsınız.
Hızlı olun, rakiplerinize fark atın
Mobile Sales ile müşteri yanında siparişlerinizi girebilir, faturalarınızı kesebilir, tahsilatlarınızı yapabilirsiniz. Sahada yapılan tüm işlemleri ise Logo GO veya Tiger yazılımlarından izleyebilirsiniz. Siparişlerin merkeze iletilmesi, girişinin yapılması gibi işlemler ortadan kalkar. Siparişleri müşterinize daha hızlı gönderebilirsiniz.
Raporlarla anlık bilgi verin, bilgilenin
Mobil raporlar ile müşteriye anlık bilgi verebilirsiniz. Hem müşterinizi kısa zamanda bilgilendirir, hem de memnuniyeti sağlarsınız.
Harita üzerinden izleyin
Satış ekibini ister anlık isterseniz yapılan işlem bazında harita üzerinden izleyebilirsiniz. Müşterilerinizin koordinatlarını harita üzerinde belirleyip , müşteriyle ilgili yapılan işlemin nerede yapıldığını gözlemleyebilirsiniz. Duraksama süreleri ölçümü ile hangi noktalarda ne kadar duraksandığını raporlandırabilirsiniz.
Faturalarını tasarlayın, basın
Fatura baskılarınızı bluetooh yazıcılarla kablosuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. İster dar, ister geniş faturayı araçlar için özel üretilmiş yazıcı setleriyle kolaylıkla basabiliyorsunuz.
Penetrasyon bilgisi toplayın
Sahadan kendi ürünleriniz ve rakip ürünler hakkında bulunurluk, rafdaki/stokdaki miktar ve fiyat bilgilerini toplayabilirsiniz. Bu bilgileri Penetrasyon raporları şeklinde görebilirsiniz.
Logo Mobile Sales GO logo and logo Tiger Field Sales of companies that use the software to better manage the operations of Acquiring the skill. The world's prevalent mobile operating system will be stronger against your opponent with mobilesales running on Android.
Manage Your Sales
managing field teams, Logo is easy to enforce rules with Mobile Sales. Logo Mobile Sales can easily manage with strategies that determine your sales team. The price you set, payment policies, the sale of products that are in stock and determine rules similar to many rules as you ensure the implementation of the central and next customer.
Quick, take notice of your competitors
You can enter your next order customers with Mobile Sales, you can cut your bills, you can make your collection. The logo can monitor all transactions conducted in the field of GO or Tiger software. transmission to the center of orders, eliminating operations such as inputting. You can send your customers orders more quickly.
Report data with instantaneous information, the informed
You can give instant information to customers with Mobile reports. And inform your customers in a short time, you get the satisfaction of both.
Watch over map
If you want instant transactions over the map on the basis of whether the sales team can follow. Select on the map coordinates of your customers, where you can observe the transactions made on the customer. With time you can pause the measurement reporting how hesitated at what point.
Design your bill, press
You can make your invoice printing with bluetooh printer wirelessly. Whether narrow, or set the printer for custom-made vehicles can easily print large bills.
Penetration of collecting information
Your own product availability on the field and competing products, the rafda / stokda that you can collect the amount and price information. You can see this information in the form of Penetration reports.

المعلومات

تحديث:

الإصدار: 1.44.00.02

نظام الأندرويد المتوافق: Android4.1 or later

التقييم

Share by

ما قد تحب