Details

Online Shopping in Turkey

3.8 (6)

تسوق | 4.5MB

تفاصيل التطبيق

Online Shopping in Turkey application is Shopping paradise, offering a collection of luxury stores and gigantic malls. The online shopping trend in Turkey has seen rapid growth in the last few years. Even though some shopping enthusiasts feel that there is no substitute for the sensory pleasure one experiences when visiting their favorite stores, many shoppers feel that shopping via the internet has great benefits.
There is Free online shopping app for Turkish people to buy, whatever you want. All best and leading online shopping websites of Turkey are in this app to save your time and make shopping easy for you. You can shop wide range of products such as fashion, apparel, electronics, traveling accessories, dresses, Shoes, Mobile Phones, watches, sunglasses, fragrances, cosmetics, sale products, underwear, Bra etc and all that you think.
Now you can visit following online shopping portals of Turkey and buy anywhere from Istanbul, Ankara, Izmir, Bursa, Adana, Konya and all across Turkey.
Türkiye'de Online Alışveriş Uygulaması, lüks alışveriş merkezleri ve dev alışveriş merkezleri topluluğu sunan Alışveriş cennetidir. Türkiye'de çevrimiçi alışveriş eğilimi son birkaç yılda hızla büyümüştür. Bazı alışveriş meraklıları, en sevdikleri mağazaları ziyaret ederken birinin yaşadığı duyusal zevkin yerini almanın bir yerini hissetmese de, pek çok alışveriş yapan ziyaretçiler bu alışverişin büyük avantajlara sahip olduğunu düşünüyorlar.
Türk halkının satın almak için ne olursa olsun, ücretsiz çevrimiçi alışveriş uygulaması var. Türkiye'nin en iyi ve önde gelen çevrimiçi alışveriş siteleri, zaman kazanmak ve alışverişinizi kolaylaştırmak için bu uygulamada. Moda, konfeksiyon, elektronik, seyahat aksesuarları, elbiseler, Ayakkabılar, Cep Telefonları, saatler, güneş gözlüğü, koku, kozmetik, satış ürünleri, iç çamaşırı, Bra vb. Ve bunların hepsini düşündüğünüz gibi geniş bir yelpazede alışveriş yapabilirsiniz.
Artık aşağıdaki online alışveriş portallarını ziyaret edebilir ve İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Konya ve Türkiye genelinde her yerden alışveriş yapabilirsiniz.

المعلومات

تحديث:

الإصدار: 1.2

نظام الأندرويد المتوافق: Android4.0.3 or later

التقييم

Share by

ما قد تحب