Details

Wome Deluxe

5 (9)

محلية وسفر | 9.1MB

تفاصيل التطبيق

WOME STANDARTLARINDA TATİL
- Bugünün İhtiyaçlarına Göre Dizayn Edilmiş Yeni Bina
120.000 metrekarelik bir ormanın içerisinde sıfırdan inşa edilen otelimizde, ilk konaklayanlar arasında yer alma imkanına sahipsiniz.
- Aile Dostu Otel, Aile Dostu Odalar
Çocuklar İçin Ayrı Bir Oda
Çocuklarınızla mutlu bir tatil geçirebilmeniz için otelimiz tamamen aile dostu konseptte tasarlanmıştır. Kısacık tatilinizde küçük metrekareli odalarda çocuklarınızla bir arada konaklamak zorunda değilsiniz.
Standartların Ötesinde Standart Odalar
Otelimiz sektörün en geniş ve ferah odalarına sahiptir. Tüm standart odalarımızda çocuk odası ve yatağı ayrı bir bölümde bulunmaktadır. Aynı şekilde çocuk bölümünde ayrı bir televizyon vardır.
Aile Odaları
0-11,99 yaş her koşulda ücretsizdir. Aile suitlerimizde ve aile odalarımızda kişi sayısı şartı sunulmamaktadır. Ödemeleriniz konaklayan misafir sayısına göre belirlenir.
- Deniz, Kum, Güneş, Orman
Otelimiz sadece geniş yeşil alanlara değil, gerçek bir ormana sahip. Burada, tatil kavramlarınıza bir yenisi daha eklenecek: Orman! Otelimizde, çam ağaçları altında hamaklara uzanıp, doğanın sesini dinleyebileceğiniz bir tatil sizi bekliyor.
- Büyük Havuzlar
120 bin metrekarelik bir ormanın içerisinde, kuş seslerinin altında ve en küçüğü 7-8 metrelik çam ağaçlarının gölgesinde bir tatil düşleyin. İşte bu tatilde geniş havuzlarda dilediğinizce yüzebilme imkanı sunuyoruz. Üstelik kapalı, açık, mix, aqua şeklinde farklı havuz seçenekleri ile. İşte Wome standartlarında sizi böyle bir tatil bekliyor.
- Türkiye’nin En Geniş Lobby ve Restaurantları
Dinlenmek istediğiniz ya da size özel hazırlanan lezzetlerin tadına bakacağınız o anlar sadece size özel. Otelimizde kalabalıktan uzak, keyifli bir tatil sizi bekliyor.

المعلومات

تحديث:

الإصدار: 1.0

نظام الأندرويد المتوافق: Android4.0 or later

التقييم

Share by

ما قد تحب