AOSB

AOSB

star (1)

تجارة | 5.3MB | تحديث: 2019-03-08 | الإصدار: 1.0.2 | نظام الأندرويد المتوافق: Android4.0.3 or later

Price: $0
التفسير
تفاصيل التطبيق

What makes me unbelievable is that 20,000+ users downloaded AOSB latest version on 9Apps for free every week! It is a wonderful app that amazes every player. This hot app was released on 2015-07-28. More similar hot applications can be found here too.
Çevre ve topluma duyarlı, yasal mevzuatlara uygun hareket ederek sanayileşmenin belirli bir yapı içerisinde geliştirilmesini, teknolojiyi etkin bir biçimde kullanarak kaliteli ve ekonomik hizmet vermeyi ilke edinmiş, 1590 hektar alanı, 351 firması ve 35000 kişilik istihdamı ile Türk Sanayisinin Güney Üssü Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nin Android uygulamasıdır.
Uygulama içerisinde yer alan haber ve duyuru sistemiyle Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili son gelişmeleri takip edebilir, Bölgemiz firmalarını isim ve sektörel bazda sorgulayabilir, Bölgemiz firmalarına harita üzerinden yol tarifi alabilir, Yönetim Kurulu, Bölge Müdürlüğü ve Hizmet Brimlerine ilişkin verilere erişim sağlayabilirsiniz.
Still worry about the size of the installation package? This top Business app is just 5.3M. This is a subversion of the traditional app. 9Apps also provides other hot Business apps(games) for android mobile phone. Install the featured Apps & Games with only a click.

ما هو جديد

-Hata giderimleri

التقييم
 قم بالتقييم Thanks!