Haberi Yakala

Haberi Yakala

star (0)

أخبار ومجلات | 4.6MB | تحديث: 2019-05-11 | الإصدار: 1.02 | نظام الأندرويد المتوافق: Android4.0.3 or later

Price: $0
التفسير
تفاصيل التطبيق

Get the best free apps for your android phones. 30,000+ users downloaded Haberi Yakala latest version on 9Apps for free every week! The application is severely widely use. This hot app was released on 2019-05-11. Here are some guides of this app:
Haberi Yakala Mobil Uygulaması Yayında!
Farklı tasarımı ve doğru haber verme ilkesindeki duruşuyla web kullanıcılarının ilgisini kısa sürede çeken “Haberi Yakala” mobil uygulamasında da sizlere habere ulaşımı en hızlı şekilde sağlamaktadır.
Haberi Yakala mobil uygulaması, yüzlerce haber sitesi ve haber uygulamaları içinde yoğun, gereksiz alan kullanımlarından uzak, sade ve sadece habere ulaşılmasını ilke edinmiştir.
Uygulamada hızlı bir şekilde ilgilendiğiniz habere ulaşabilir, özel bir algoritmaya sahip benzer haber alt yapısı sayesinde sıkılmadan ilgilendiğiniz haberler arasında dolaşabilirsiniz. Böylece ilgi alanınıza göre gündemi yakından takip etmiş olursunuz.
Uygulamamız içinde hız ve sadeliğe önem verilmiştir. Son dakika ve manşet haber uyarıları sayesinde de haberler her daim kaçırmayacak, yakalayacaksınız.
Uygulamamız konusunda her türlü geri bildirimi
feedback@ibermedya.com
adresine gönderebilirsiniz.
Here comes the big news! This top News & Magazines app is just 4.6M. Developed and being maintained by a professional team, this app provides you the best user experience. 9Apps also provides other hot News & Magazines apps(games) for android mobile phone. This app is one of the Best free Android apps in 2015.

التقييم
 قم بالتقييم Thanks!