Karar

Karar

star (1)

أخبار ومجلات | 4.5MB | تحديث: 2019-09-21 | الإصدار: 1.1 | نظام الأندرويد المتوافق: Android2.3.3 or later

Price: $0
التفسير
تفاصيل التطبيق

Recently, we found a very popular application. 20,000+ users downloaded Karar latest version on 9Apps for free every week! More features are involved in this new version. This hot app was released on 2015-09-22. You can enjoy the most completed function of this app.
Habere en hızlı ve kısa yoldan ulaşmanız için tasarlandı. Özlemini çektiğiniz mobil haber uygulaması artık cebinizde.
Okuyucusunu yanıltıcı manşetler ve onlarca sayfaya bölünmüş fotogaleriler ile meşgul etmeden, haberin kıyısında gezdirmeden merkezine ulaştıran Karar.com resmi Google Android uygulamasıdır.
Yüzde yüz yerli teknoloji ile geliştirilen Karar.com uygulaması mobil dostudur ve düşük veri kullanımı ile kotanızı tüketmez.
Modern, mobil cihazlar için özel olarak geliştirilmiş tasarımı ve kullanıcı dostu arabirimi ile Karar.com Android uygulaması habere ulaşmak istediğiniz her zaman size yardımcı olacak cebinizdeki dostunuz haline gelecek.
Karar.com Mobil Uygulama Kategorileri
- Gündem
- Dünya
- Ekonomi
- Spor
- Teknoloji
- Hayat
- Videolar
- Foto Galeriler
Analiz ağırlıklı habere bakış açısı, tarafsız yaklaşımı ile sürekli gelişmeye devam eden Karar.com mobil uygulaması için tüm görüş ve önerilerimizi
bilgi@karar.com
mail adresine iletebilirsiniz.
Recently there is a growing recognition that the package of apps are getting bigger and bigger. This top News & Magazines app is just 4.5M. What calls for special attention is that massive of people use this app and they really enjoy it. 9Apps also provides other hot News & Magazines apps(games) for android mobile phone. Visit www.9apps.com for more information.

ما هو جديد

- Kullanıcı deneyimini iyileştirecek görsel düzenlemeler yapıldı.
- Uygulama performansını iyileştirecek düzenlemeler yapıldı.
- Çeşitli hatalar düzeltildi.
Karar.com mobil uygulamaları için tüm görüş ve önerilerinizi bilgi@karar.com mail adresine gönderebilirsiniz.

التقييم
 قم بالتقييم Thanks!