Namaz Vakitleri

Namaz Vakitleri

star (5)

عروض ومكتبات | 4.2MB | تحديث: 2019-10-30 | الإصدار: andv9 | نظام الأندرويد المتوافق: Android4.0 or later

Price: $0
التفسير
تفاصيل التطبيق

Download the official version of India apps from 9apps now. 20,000+ users downloaded Namaz Vakitleri latest version on 9Apps for free every week! The app can be the quickest one to play if you get used to it. This hot app was released on 2019-10-30. Come and download it now!
Namaz Vakitleri uygulaması namaz vakitlerini kullanıcılara sunmayı hedefleyen sade bir android uygulamasıdır. Güncel tüm namaz vakitlerini takip edebilirsiniz. Türkiye, Almanya başta olmak üzere türklerin çok yaşadığı yerlere ilk sırada yer verilmiştir,daha sonra tüm dünya namaz vakitleri eklenmiştir.
2016 Ramazan imsakiyesi, iftar ve imsak saatleri. oruç takvimi. 2016 takvimi olarak da kullanabilirsiniz.Namaz vakitlerinin yanı sıra, oruç tutulan 3 aylar ve mübarek gün ve geceleri ve diğer iftarlarınızı da buradan takip edebilirsiniz.
Ezan vakti
namaz vakitleri ramazan bayramı, kurban bayram vakti
athan times, world prayer times, prayer times for muslim.

For years, people suffer from having no enough cellular data to download what they need. This top Live Wallpaper app is just 4.2M. This app does not ask for high standard configuration. 9Apps also provides other hot Live Wallpaper apps(games) for android mobile phone. 9Apps - the best way to explore hot and new android apps.

ما هو جديد

Android 9 compatible

التقييم
 قم بالتقييم Thanks!
اصدارات قديمة