Turkcell EkipMobil+

Turkcell EkipMobil+

star (5)

تجارة | 2.6MB | تحديث: 2019-04-05 | الإصدار: 1.0.1 | نظام الأندرويد المتوافق: Android4.0.3 or later

Price: $0
التفسير
تفاصيل التطبيق

Welcome to the official store for application World. 20,000+ users downloaded Turkcell EkipMobil+ latest version on 9Apps for free every week! This app is intended for an adult audience. This hot app was released on 2015-01-29. It get a lot of recognition after release.
Turkcell’in yeni mobil saha yönetimi çözümü EkipMobil+ ile artık tüm satış ve müşteri bilgileriniz her an elinizin altında olacak ve işinizi cebinizden yönetebileceksiniz!
Ekibinizin konumunu ve iş yükünü görebilecek, sistem üzerinden performans ölçümlemesine ulaşabileceksiniz.
Çalışanlarınız artık ofis dışındayken de ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşabilecek, işlerini hızlı ve güncel olarak yürütebilecekler.
Uygulama üzerinden müşteri ziyaretlerinizi, toplantı notlarınızı ve satış bilgilerinizi kontrol edebileceksiniz. Ayrıca işlerinizin öncelik sırasına göre harita üzerinde rotasını görebilecek ve gününüzü daha verimli planlayabileceksiniz.
Tüm ekibinize uygulama üzerinden aynı anda bilgi aktarabilir, günlük yönetici özet raporlamalarıyla operasyonlarınızın verimini de değerlendirebilirsiniz.
İşlerinizin verimliliğini ve gelirlerinizi artırmak, müşterilerinize sunduğunuz hizmeti bir adım ileriye taşımak istiyorsanız Turkcell’in yeni mobil saha yönetimi çözümü EkipMobil+ ile hemen tanışın!
Uygulamanın kullanılabilmesi için Turkcell EkipMobil aboneliği gerekmektedir.
Uygulama Android 4.0 ve üzeri işletim sistemli cihazlarla çalışmaktadır.
Uygulama kullanımı sırasında cihazınızın GPS özelliğinin açık olması gerekmektedir. Saha ekibi kullanıcısı olarak uygulamaya giriş yapan abonelerimizin cihazlarında Wi-Fi özelliğinin kapalı olması gerekmektedir. Uygulama içerisinden sadece Google’ın harita servisi bağlantılarındaki mobil internet kullanımları standart internet tarifesi veya varsa mevcut mobil internet paketiniz üzerinden yapılacaktır.
Sorularınız için Turkcell Müşteri Yöneticinizle iletişime geçebilir veya 532’yi arayabilirsiniz.
Here comes the big news! This top Business app is just 2.6M. No need to worry about your cost of this app. 9Apps also provides other hot Business apps(games) for android mobile phone. 9Apps provides the most popular android applications for free!!!

ما هو جديد

Uygulama içi iyileştirmeler yapıldı.

التقييم
 قم بالتقييم Thanks!