Web TV

Web TV

star (2)

ميديا وفيديو | 3.8MB | تحديث: 2018-10-03 | الإصدار: 2.2.3 | نظام الأندرويد المتوافق: Android4.0 or later

Price: $0
التفسير
تفاصيل التطبيق

With the development of technology, more and more apps appeared in the mobile market. 20,000+ users downloaded Web TV latest version on 9Apps for free every week! The App has powerful functions. This hot app was released on 2018-10-03. I believe you’ll enjoy it after use it.
Web.tv’den tüm televizyon izleyicilerine müjde… Artık Türksat 4A uydusunda yayınlanan tüm kanalları bu uygulamayla canlı izlemek mümkün. Canlı TV izlemek isteyen artık aradığı tüm kanalları bu uygulamada bulabilecek.
Star TV, Show TV, TRT, Kanal D, Fox TV ve daha nice kanal artık size internet kadar yakın. HD kalitesinde pırıl pırıl görüntü sunan altyapısı ile Canlı Tv izlemek artık çok kolay. Haber kanallarından belgesellere, spor kanallarından müzik kanallarına Türksat 4A uydusunda yer alan tüm TV kanallarına ister tabletinizden, ister telefonunuzdan ulaşmak mümkün.
Futbol maçları, yerli klipler, yabancı klipler, yerli diziler WEB TV uygulaması ile Canlı izlenebilecek. Özellikle yüksek kalitede yayın yapan HD kanalları bu adresten kesintisiz yüksek kalite ile izleyebileceksiniz.
İstediğiniz her an her yerde, CANLI YAYIN yapabilir ve yayınlarınızı kaydedebilirsiniz. Web.tv uygulaması ile video kaydedebilir ya da telefonunuzda kayıtlı videoları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
*İyi bir sonuç elde etmek için uygulamanın stabil ve iyi bir internet bağlantısına ihtiyacı vardır.
Still worry about the size of the installation package? This top Media & Video app is just 3.8M. Developed and being maintained by a professional team, this app provides you the best user experience. 9Apps also provides other hot Media & Video apps(games) for android mobile phone. Get this latest new app by click the download icon.

التقييم
 قم بالتقييم Thanks!